1. Leonard Straszyński - Portret młodej rzymianki, 1864

    Piotr Michałowski
    - Góralik, po 1835,

Proweniencja

Warszawa, kolekcja prywatna Leo Spik Berlin, aukcja 02.07.2009, poz. 255.

Nr katalogowy: 1

Leonard Straszyński
Portret młodej rzymianki, 1864

olej, płótno / 55 x 44 cm
sygn. l. śr.: Straszyński 1864

Estymacja:
15 000 - 18 000 zł
3 505 - 4 206 EUR
3 927 - 4 713 USD

14 000 zł
3 272 EUR
3 665 USD