10. Kazimierz Lasocki - Orka, 1911

    Jan Stanisławski
    - Pejzaż z Zakopanego,

    Józef Chełmoński
    - Kaczki nad wodą, 1886,

Proweniencja

Nr katalogowy: 10

Kazimierz Lasocki
Orka, 1911

olej, płótno / 115,5 x 200 cm
sygn. l.d.: K. Lasocki 1911, na odwrocie częściowo czytelna papierowa nalepka

Estymacja:
30 000 - 40 000 zł ●
7 010 - 9 346 EUR
7 854 - 10 472 USD