13. Leon Wyczółkowski - Paśnik w lesie, 1927

    Leon Wyczółkowski
    - Góral, 1902,

    Leon Wyczółkowski
    - Cmentarz w Legionowie, ok. 1916,

Proweniencja

Kraków, kolekcja prywatna DESA UNICUM, aukcja 19.02.2009, poz. 38.

Nr katalogowy: 13

Leon Wyczółkowski (1852 - 1936)
Paśnik w lesie, 1927

akwarela, gwasz, papier / 58 x 52 cm w świetle oprawy
sygn. p.d.: LWyczół 1927 oraz dedykacja

Estymacja:
55 000 - 75 000 zł
12 851 - 17 524 EUR
14 398 - 19 634 USD