16. Julian Fałat - Zima na Polesiu

    Teodor Axentowicz
    - Wizja - wspomnienie, po 1900.,

    Jacek Malczewski
    - Ogrodniczka (Już łan zżęty),

Proweniencja

Kraków, kolekcja prywatna DESA UNICUM, aukcja 18.03.2010, poz. 8. Polska, kolekcja prywatna Doyle New York, aukcja 20.11.2005, poz. 107. USA, kolekcja prywatna

Nr katalogowy: 16

Julian Fałat (1853 - 1929)
Zima na Polesiu

olej, płyta / 30 x 74 cm
sygn. l.d.: Jfałat Polesie, na odwrocie papierowe nalepki Desy oraz domu aukcyjnego Doyle

Estymacja:
70 000 - 90 000 zł
16 356 - 21 029 EUR
18 325 - 23 561 USD

85 000 zł
19 860 EUR
22 252 USD