19. Zygmunt Rozwadowski - Dorożka, 1925

    Wlastimil Hofman
    - Dulce et decorum est pro patria mori, 1930,

    Wojciech Kossak
    - W stajni, 1936,

Nr katalogowy: 19

Zygmunt Rozwadowski (1870 - 1950)
Dorożka, 1925

olej, tektura / 37 x 51 cm w świetle oprawy
sygn. p.d.: Z. Rozwadowski 1925

Estymacja:
23 000 - 28 000 zł ●
5 374 - 6 543 EUR
6 021 - 7 330 USD