22. Wojciech Weiss - Kwiaty w wazonie

    Wojciech Weiss
    - Kobiecy akt z zegarkiem,

    Stanisław Ignacy Witkiewicz Witkacy
    - Portret Antoniego Krahelskiego, 1934,

Nr katalogowy: 22

Wojciech Weiss (1875 - 1950)
Kwiaty w wazonie

olej, płótno / 42,5 x 37 cm
sygn. l.d.: WW

Estymacja:
25 000 - 30 000 zł ●
5 842 - 7 010 EUR
6 545 - 7 854 USD