27. Zygmunt Menkes - Kwiaty w wazonie

    Henryk Hayden
    - Martwa natura z kwiatami, lata 30. XX w.,

    Tadeusz Makowski
    - Pejzaż z Normandii, ok. 1926-27,

Nr katalogowy: 27

Zygmunt Menkes (1896 - 1986)
Kwiaty w wazonie

gwasz, akwarela, tektura / 49,5 x 42,5 cm
sygn. u dołu: Menkes

Estymacja:
20 000 - 25 000 zł ●
4 673 - 5 842 EUR
5 236 - 6 545 USD