29. Władysław Ślewiński - Martwa natura z kwiatami i owocami

    Tadeusz Makowski
    - Pejzaż z Normandii, ok. 1926-27,

    Władysław Ślewiński
    - Skalne wybrzeże w Bretanii, ok. 1910,

Proweniencja

Warszawa, kolekcja prywatna Altius, aukcja 12.12.2005, poz. 127

Nr katalogowy: 29

Władysław Ślewiński (1856 - 1918)
Martwa natura z kwiatami i owocami

olej, płótno / 34,5 x 50 cm
sygn. p.g.: W Ślewiński, na odwrocie papierowa nalepka z opisem pracy i nazwiskiem Maksymilian Wołoszyn

Estymacja:
200 000 - 250 000 zł
46 729 - 58 412 EUR
52 357 - 65 446 USD