30. Władysław Ślewiński - Skalne wybrzeże w Bretanii, ok. 1910

    Władysław Ślewiński
    - Martwa natura z kwiatami i owocami,

    Mela Muter
    - Pejzaż prowansalski,

Proweniencja

Warszawa, kolekcja prywatna Villa Struvego, aukcja 15.12.2005, poz. 40

Nr katalogowy: 30

Władysław Ślewiński (1856 - 1918)
Skalne wybrzeże w Bretanii, ok. 1910

olej, płótno / 50 x 70 cm
sygn. p.d.: W Ślewiński, na blejtramie: W.Ślewiński Skalne wybrzeże w Bretanii

Estymacja:
300 000 - 350 000 zł
70 094 - 81 776 EUR
78 535 - 91 624 USD

280 000 zł
65 421 EUR
73 299 USD