32. Mela Muter - Most na Rodanie, ok. 1940-45

    Mela Muter
    - Pejzaż prowansalski,

    Mela Muter
    - Odpoczynek w lesie,

Nr katalogowy: 32

Mela Muter (1876 - 1967)
Most na Rodanie, ok. 1940-45

olej, płótno / 38,2 x 55 cm
sygn. l.g.: Muter

Estymacja:
60 000 - 80 000 zł
14 019 - 18 692 EUR
15 707 - 20 943 USD

65 000 zł
15 187 EUR
17 016 USD