34. Mojżesz Kisling - Portret chłopca, ok. 1930

    Mela Muter
    - Odpoczynek w lesie,

    Roman Kramsztyk
    - Pejzaż z Collioure,

LITERATURA
Alexander M.L., The Week in Art Circles, w: "The Enquirer Cincinnati", 17.09.1939, s. 44.

Obraz posiada certyfikat autorski spisany przez Mojżesza Kislinga.

Proweniencja

Francja, kolekcja prywatna
Cincinnati (USA), kolekcja Davida Warrena Seylera (od 1939 roku)
Paryż, Galerie Andre

Cincinnati (USA), Cincinnati Art Museum, 1939.

"The Enquirer Cincinnati", 17.09.1939, s. 44.

Nr katalogowy: 34

Mojżesz Kisling (1891 - 1953)
Portret chłopca, ok. 1930

olej, płótno / 73 x 54 cm
sygn. l.d.: Kisling

Estymacja:
800 000 - 1 000 000 zł ●
186 916 - 233 645 EUR
209 425 - 261 781 USD