Pinchus Krémègne - Martwa natura z młynkiem do kawy
Pinchus Krémègne (1890 - 1981)
Martwa natura z młynkiem do kawy
olej, płótno / 50 x 61 cm
sygn. p.d.: Kremegne
olej, płótno / 50 x 61 cm
sygn. p.d.: Kremegne