38. Pinchus Krémègne - Martwa natura z młynkiem do kawy

    Włodzimierz Terlikowski
    - Les Martigues, ok. 1920,

    Jan Cybis
    - Most na Popradzie, 1964,

Nr katalogowy: 38

Pinchus Krémègne (1890 - 1981)
Martwa natura z młynkiem do kawy

olej, płótno / 50 x 61 cm
sygn. p.d.: Kremegne

Estymacja:
22 000 - 25 000 zł ●
5 141 - 5 842 EUR
5 760 - 6 545 USD