41. Leon Chwistek - Śniadanie, 1921

    Leon Chwistek
    - W kąpieli,

    Marek Włodarski Henryk Streng
    - Akt stojący z rękami obejmującymi głowę, 1924-25,

Kraków, Towarzystwo Przyjaciół Sztuk Pięknych

Nr katalogowy: 41

Leon Chwistek (1884 - 1944)
Śniadanie, 1921

akwarela, ołówek, papier / 16 x 21 cm (w świetle oprawy)
sygn. na odwrocie: Śniadanie Rysował Leon Chwistek 1921, na odwrocie nalepka wystawowa TPSP Kraków z opisem pracy

Estymacja:
8 000 - 9 000 zł
1 870 - 2 103 EUR
2 095 - 2 357 USD

16 000 zł
3 739 EUR
4 189 USD