45. Jonasz Stern - Rytmy, 1954

    - Portret kobiety, ok. 1945,

    Lech Kunka
    - Kompozycja, 1967,

Proweniencja

Kraków, kolekcja prywatna, zakup od artysty

Nr katalogowy: 45

Jonasz Stern (1904 - 1988)
Rytmy, 1954

olej, płótno / 97 x 69 cm
sygn. p.d.: Stern, oraz na blejtramie: STERN-RYTMY-954

Estymacja:
100 000 - 140 000 zł ●
23 365 - 32 711 EUR
26 179 - 36 650 USD