47. Aleksander Kobzdej - Biały teatr, 1963

    Lech Kunka
    - Kompozycja, 1967,

    Marian Bogusz
    - Wahadło, 1961,

Nr katalogowy: 47

Aleksander Kobzdej (1920 - 1972)
Biały teatr, 1963

olej, płótno / 100 x 81 cm
sygn. p.d.: Kobzdej 63, opisany na odwrocie: Aleksander Kobzdej 1963 "Biały teatr" 100 x 81

Estymacja:
50 000 - 80 000 zł ●
11 683 - 18 692 EUR
13 090 - 20 943 USD