48. Marian Bogusz - Wahadło, 1961

    Aleksander Kobzdej
    - Biały teatr, 1963,

    Tadeusz Kantor
    - Multipart, 1970,

Proweniencja

Nr katalogowy: 48

Marian Bogusz (1920 - 1980)
Wahadło, 1961

olej, płótno / 100 x 130 cm
opisany na odwrocie: BOGUSZ MARIAN 1961 100 X130 "WAHADŁO" wł. prof. WALICKI

Estymacja:
50 000 - 70 000 zł ●
11 683 - 16 356 EUR
13 090 - 18 325 USD

57 500 zł
13 435 EUR
15 053 USD