55. Erna Rosenstein - Nadlatuje wciąż nowe, 1989

    Erna Rosenstein
    - Kompozycja, lata 50/60 XX w.,

    Kazimierz Mikulski
    - Przed odlotem, 1989,

Proweniencja

Kraków, kolekcja prywatna DESA UNICUM, aukcja 15.03.2007, poz. 55.

Nr katalogowy: 55

Erna Rosenstein (1913 - 2004)
Nadlatuje wciąż nowe, 1989

nylon, olej, sklejka, sznurek / 50 x 50 cm
sygn. p.d.: E. Rosenstein, dat. L.d.: 1989, opisany na odwrocie: NADLATUJE WCIĄŻ NOWE, 50 x 50 E. Rosenstein, na odwrocie numer inwentarzowy: 02-III-36/9/148/90

Estymacja:
55 000 - 70 000 zł ●
12 851 - 16 356 EUR
14 398 - 18 325 USD