58. Jerzy Nowosielski - Czarny akt w oknie, 1987

    Eugeniusz Geppert
    - Martwa natura z brązowym jeźdźcem, 1962,

    - Martwa natura, 1986,

Proweniencja

DESA Uunicum, aukcja 19.05.2016, poz. 10.
DESA Unicum, aukcja 21.10.2014, poz. 11.
Warszawa, Galeria Fibak Kolekcja
Warszawa, kolekcja Rajmunda Kalickiego przyjaciela artysty

Nr katalogowy: 58

Czarny akt w oknie, 1987

olej, płótno / 100 x 120 cm
sygn. na odwrocie: Kochanemu Panu Rajmundowi Jerzy Nowosielski

Estymacja:
250 000 - 350 000 zł ●
58 412 - 81 776 EUR
65 446 - 91 624 USD

230 000 zł
53 739 EUR
60 210 USD