65. Marian Szpakowski - Relief biały, 1971

    Henryk Stażewski
    - Relief, 1970,

    Jan Ziemski
    - Permutacje, lata 70. XX w.,

Warszawa, Galeria Dawid Radziszewski, MARIAN SZPAKOWSKI Yesterday, Today, Tomorrow / Wczoraj, dziś, jutro, 14.03. - 17.04.2014.

Nr katalogowy: 65

Marian Szpakowski
Relief biały, 1971

akryl, płyta pilśniowa / 120 x 120 cm
sygn. na odwrocie na autorskiej nalepce: MARIAN SZPAKOWSKI 65-036 ZIELONA GÓRA ul. WYSPIAŃSKIEGO 40 m. 10 RELIEF BIAŁY, 1971 acryl, 120 x 120

Estymacja:
40 000 - 60 000 zł ●
9 346 - 14 019 EUR
10 472 - 15 707 USD