74. Edward Dwurnik - Proszę bardzo, 1972

    Teresa Pągowska
    - Postać, 1985,

    - Chwała bohaterom, 1987 (dyptyk),

LITERATURA
Dwurnik P., Dwurnik. Spis prac malarskich, wyd. Zachęta, Warszawa 2001 (dodatek do katalogu wystawy "Edward Dwurnik. Malarstwo. Próba retrospektywy", 08.09.-07.10.2001), Cykl V, poz. 17, nr 191.

Proweniencja

Opole, Galeria Sztuki Współczesnej Biura Wystaw Artystycznych, 12. 1985 - 01. 1986.
Chełm, Galeria 72, Muzeum Sztuki Współczesnej Chełm, 1984.
Szczecin, Zamek Książąt Pomorskich Biuro Wystaw Artystycznych, 1982.
Białystok, Biuro Wystaw Artystycznych, 1979.
Łódź, Biuro Wystaw Artystycznych, 1978.
Warszawa, Teatr Galeria Studio, 16.12.1974 - 15.01.1975.
Legnica, Biuro Wystaw Artystycznych, 8.09.1974.
Zamość, Związek Artystów Plastyków - oddział BWA w Lublinie, 2-30.05.1974.

Nr katalogowy: 74

Edward Dwurnik (1943)
Proszę bardzo, 1972

olej, płótno / 114,5 x 146 cm
opisany p.g.: >> PROSZĘ BARDZO<< 77, sygn. na odwrocie: E. DWURNIK 1972 NR końcowy 191, na blejtramie: V-17-191, na odwrocie papierowe nalepki: autorska z opisem pracy i datą 10-11.V.1972; wystawowa BWA w Legnicy; wystawowa Teatru Galeria Studio, wystawowa BWA w Łodzi, wystawowa BWA w Szczecinie, wystawowa Galerii 72 w Chełmie, wystawowa BWA w Białymstoku, wystawowa BWA w Lublinie, wystawowa BWA w Opolu

Estymacja:
80 000 - 90 000 zł ●
18 692 - 21 029 EUR
20 943 - 23 561 USD

85 000 zł
19 860 EUR
22 252 USD