75. Edward Dwurnik - Chwała bohaterom, 1987 (dyptyk)

    - Proszę bardzo, 1972,

    Jarosław Modzelewski
    - Siłacz z zanikami pamięci, 1994,

Proweniencja

Warszawa, kolekcja prywatna zakup od artysty

Warszawa, Galeria Promocyjna, Edward Dwurnik. Malarz jednego dzieła, 29.04 – 10.05.1987

Nr katalogowy: 75

Edward Dwurnik (1943)
Chwała bohaterom, 1987 (dyptyk)

olej, płótno / 210 x 150 cm (każdy)
opisany u dołu: CHWAŁA BOHATEROM, opisany na odwrocie: A/ 1188A/ 1987/ DWURNIK/ "CHWAŁA BOHATEROM"/ "A"/ NR: NR: XVI […] - 198[…]/ 1188 oraz B/ 1188B/ 1987/ DWURNIK/ "CHWAŁA BOHATEROM"/ NR: XVI 1987/ 1188

Estymacja:
80 000 - 90 000 zł ●
18 692 - 21 029 EUR
20 943 - 23 561 USD

65 000 zł*
15 187 EUR
17 016 USD