77. Jerzy Mierzejewski - Drzewa 2 + 1, 2000

    Jarosław Modzelewski
    - Siłacz z zanikami pamięci, 1994,

    Jan Dobkowski
    - Pragnę, 1970-72,

Nr katalogowy: 77

Jerzy Mierzejewski (1917 - 2012)
Drzewa 2 + 1, 2000

olej, płótno / 101 x 120 cm
sygn. p.d.: Jerzy Mierzejewski 2000

Estymacja:
30 000 - 40 000 zł ●
7 010 - 9 346 EUR
7 854 - 10 472 USD

38 000 zł*
8 879 EUR
9 948 USD