78. Jan Dobkowski - Pragnę, 1970-72

    Jerzy Mierzejewski
    - Drzewa 2 + 1, 2000,

    Jan Dobkowski
    - Miłość, 1972,

Proweniencja

Agra-Art, aukcja 8.06.2003 poz. 76
Nowy Jork, kolekcja Pape Galleries (1972)

Nr katalogowy: 78

Jan Dobkowski (1942)
Pragnę, 1970-72

olej, płótno / 200 x 148 cm
sygn. na odwrocie: Jan Dobkowski "PRAGNĘ" Olej 200 x 150 cm, w narożniku dwie nalepki: BHZ "Desa" (zniszczona) i ręcznie pisana: PAPE GALLERIES 1000 Park Ave

Estymacja:
45 000 - 60 000 zł ●
10 515 - 14 019 EUR
11 781 - 15 707 USD