82. Włodzimierz Pawlak - Dziennik 11.VII - 02.II, 2016-17

    Jan Tarasin
    - Zapis, 1989,

    Leon Tarasewicz
    - Kompozycja, 2018,

Nr katalogowy: 82

Włodzimierz Pawlak (1957)
Dziennik 11.VII - 02.II, 2016-17

olej, płótno / 150 x 100 cm
sygn. i opisany na odwrocie: WŁODZIMIERZ PAWLAK DZIENNIK 11 VII - 02 II 150 X 100 2016 2017

Estymacja:
35 000 - 45 000 zł ●
8 178 - 10 515 EUR
9 163 - 11 781 USD

41 000 zł
9 580 EUR
10 733 USD