85. Władysław Jackiewicz - Obraz IX/2004, 2004

    Tadeusz Dominik
    - Pejzaż, 2005,

Proweniencja

Kraków, kolekcja prywatna Kraków, Galeria Joanny Chrostowskiej

Nr katalogowy: 85

Władysław Jackiewicz (1924)
Obraz IX/2004, 2004

olej, płótno / 130 x 97 cm
sygn. p.d.: JACKIEWICZ, opisany na odwrocie: W. JACKIEWICZ OBRAZ IX/2004 130 x 97

Estymacja:
18 000 - 20 000 zł ●
4 206 - 4 673 EUR
4 713 - 5 236 USD