13. Włodzimierz Pawlak - Notatka o sztuce 1/I

    - DZIENNIK NR 112 D, 2000

    Anna Edholm
    - Ordet, 2009,

Nr katalogowy: 13

Włodzimierz Pawlak (1957)
Notatka o sztuce 1/I, 2017

olej, płótno, 33x24 cm, sygn. na odwrocie / 33x24 cm
sygn. na odwrocie WŁODZIMIERZ PAWLAK NOTATKA O SZTUCE 1/I 33x24 2017

Estymacja:
5 000 - 6 000 zł ●
1 166 - 1 399 EUR
1 299 - 1 559 USD

Małe formy - Aukcja Online

Początek: 27 kwietnia godz. 12.00
Koniec: 7 maja godz. 12.00