2. January Suchodolski - Wyjazd na polowanie z sokołem, 1854

    Erna Rosenstein
    - Nadchodzi, 1991,

    Olga Boznańska
    - Czerwone kwiaty w wazonie,

Nr katalogowy: 2

January Suchodolski (1797 - 1875)
Wyjazd na polowanie z sokołem, 1854

olej, płótno / 68,5 x 55,5 cm

Aukcja Dzieł Sztuki 8 października 2019