7. Antoni Piotrowski - Patrol powstańczy, 1883

    Wojciech Kossak
    - Bitwa pod Zieleńcami, 1891,

    Bolesław Nawrocki
    - Dziewczyna z różami, 1914,

Proweniencja

Polska, kolekcja prywatna Susanin's Auctioneers, aukcja 25.06.2011, poz. 6140. USA, kolekcja prywatna

Nr katalogowy: 7

Antoni Piotrowski
Patrol powstańczy, 1883

olej, płótno / 49 x 100 cm
sygn. p.d.: Antoni Piotrowski 1883 Paris

Estymacja:
40 000 - 60 000 zł
9 217 - 13 825 EUR
10 179 - 15 268 USD

60 000 zł
13 825 EUR
15 268 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 8 października 2019

8 października 2019 r. godz. 19.00

20 września - 8 października 2019 r.