15. Błażej Iwanowski - Sypialnia królewska Wilanów, 1934

    Leon Wyczółkowski
    - Portret Erazma Barącza, 1909,

    Xawery Dunikowski
    - Półpostać kobiety, ok. 1916-1920,

Nr katalogowy: 15

Błażej Iwanowski
Sypialnia królewska Wilanów, 1934

olej, płótno / 85 x 101 cm
sygn. l.d.: Błażej Iwanowski Wilanów 1934, na odwrocie nalepka wystawowa TZSP 1934 rok

Estymacja:
12 000 - 15 000 zł ●
2 765 - 3 457 EUR
3 054 - 3 817 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 8 października 2019

8 października 2019 r. godz. 19.00

20 września - 8 października 2019 r.