28. Eugeniusz Eibisch - Bukiet kwiatów ksztanowca

    Eugeniusz Eibisch
    - Martwa natura z figami, po 1930,

    Eugeniusz Zak
    - Popiersie młodej dziewczyny, ok. 1913,

Nr katalogowy: 28

Eugeniusz Eibisch (1896 - 1987)
Bukiet kwiatów ksztanowca

olej, płótno / 71 x 61 cm
sygn. l.d.: Ebiche

Estymacja:
20 000 - 25 000 zł ●
4 609 - 5 761 EUR
5 090 - 6 362 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 8 października 2019

8 października 2019 r. godz. 19.00

20 września - 8 października 2019 r.