44. Adam Marczyński - Rdza, 1962

    Tadeusz Dominik
    - Kompozycja, lata 60. XX w.,

    Aleksander Kobzdej
    - Bez tytułu, 1961,

Proweniencja

Nr katalogowy: 44

Adam Marczyński
Rdza, 1962

technika własna, płótno / 52 x 39 cm
sygn. na odwrocie: Marczyński "RDZA" KR-NH 1962

Estymacja:
10 000 - 12 000 zł ●
2 305 - 2 765 EUR
2 545 - 3 054 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 8 października 2019

8 października 2019 r. godz. 19.00

20 września - 8 października 2019 r.