45. Aleksander Kobzdej - Bez tytułu, 1961

    Adam Marczyński
    - Rdza, 1962,

    Zbigniew Tymoszewski
    - Kompozycja bez tytułu,

Proweniencja

Warszawa, kolekcja prywatna Libra, aukcja 4.12.2017, poz. 32.
Niemcy, kolekcja prywatna

Nr katalogowy: 45

Aleksander Kobzdej (1920 - 1972)
Bez tytułu, 1961

olej, płótno / 88,5 x 65 cm
sygn. p.d.: Kobzdej 1961, opisany na odwrocie: Miłej Dobrej Kochanej Aby Pamiętała Brance Kobzdej 26.VI.61

Estymacja:
50 000 - 70 000 zł ●
11 521 - 16 130 EUR
12 723 - 17 812 USD

40 000 zł*
9 217 EUR
10 179 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 8 października 2019

8 października 2019 r. godz. 19.00

20 września - 8 października 2019 r.