51. Teresa Tyszkiewicz - bez tytułu, 1962

    Erna Rosenstein
    - Nadchodzi, 1991,

    Teresa Pągowska
    - Latarnia i bezdomny pies, 2006,

Proweniencja

Łódź, Galeria 86 własność artystki

Warszawa, Fundacja Stefana Gierowskiego, Taszyzm = Wolność, pździernik - grudzień 2018.
Łódź, Atlas Sztuki, Teresa Tyszkiewicz. Gesty, październik - grudzień 2013.
Łódź, Galeria 86, Teresa Tyszkiewicz, 1986.

Nr katalogowy: 51

Teresa Tyszkiewicz
bez tytułu, 1962

olej, płótno / 72,5 x 100 cm
sygn. p.d.: Tyszk, na blejtramie wydrapany napis 1965 PRZEJŚCIA oraz nalepka Galerii 86 w Łodzi

Estymacja:
80 000 - 120 000 zł ●
18 434 - 27 650 EUR
20 357 - 30 535 USD

100 000 zł
23 042 EUR
25 446 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 8 października 2019

8 października 2019 r. godz. 19.00

20 września - 8 października 2019 r.