60. Jerzy Nowosielski - Pejzaż, 1987

    - Półakt, 1967,

    - Czarny akt, 1996,

Proweniencja

Paryż, Musée Galliera, Peinture moderne polonaise. Sources et recherches, 1969

Nr katalogowy: 60

Pejzaż, 1987

olej, płótno / 42 x 55,5 cm
sygn. na odwrocie: JERZY NOWOSIELSKI 1987

Estymacja:
35 000 - 50 000 zł ●
8 065 - 11 521 EUR
8 906 - 12 723 USD

34 000 zł
7 835 EUR
8 652 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 8 października 2019

8 października 2019 r. godz. 19.00

20 września - 8 października 2019 r.