61. Jerzy Nowosielski - Czarny akt, 1996

    - Pejzaż, 1987,

    Stanislaw Szukalski
    - Copernicus, 1973 (1984),

Proweniencja

Katowice, kolekcja prywatna Warszawa, Galeria Napiórkowska (zakup w grudniu 2005)

Nr katalogowy: 61

Czarny akt, 1996

olej, płótno / 75 x 60 cm
sygn. na odwrocie: JERZY NOWOSIELSKI 96

Estymacja:
100 000 - 150 000 zł ●
23 042 - 34 563 EUR
25 446 - 38 168 USD

97 000 zł
22 351 EUR
24 682 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 8 października 2019

8 października 2019 r. godz. 19.00

20 września - 8 października 2019 r.