77. Tomasz Ciecierski - Obraz alogiczny II, 1989

    Tomasz Tatarczyk
    - Droga, 2002,

    Rafał Bujnowski
    - Bez tytułu z cyklu: ściany i obrazy, 2003,

Proweniencja

Słupsk, BGSW Galeria Kameralna, Tomasz Ciecierski. Malarstwo, wrzesień - październik 2001.
Budapeszt, Galeria Platan, Tomasz Ciecierski: Festmenyek, styczeń marzec 2001

Nr katalogowy: 77

Tomasz Ciecierski (1945)
Obraz alogiczny II, 1989

olej, płótno / 138 x 236 cm
sygn. p.d.: T. CIECIERSKI 89, opisany na odwrocie: TOMASZ Ciecierski 1989 "Obraz alogiczny" II oil/canvas 138 x 236 cm A'DAM

Estymacja:
150 000 - 200 000 zł ●
34 563 - 46 083 EUR
38 168 - 50 891 USD

170 000 zł
39 171 EUR
43 257 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 8 października 2019

8 października 2019 r. godz. 19.00

20 września - 8 października 2019 r.