79. Włodzimierz Pawlak - Ikona industrialna 7, 2014

    Rafał Bujnowski
    - Bez tytułu z cyklu: ściany i obrazy, 2003,

    - Notatka o sztuce 5/I, 2016,

Proweniencja

Warszawa, kolekcja prywatna zakup od artysty

Nr katalogowy: 79

Włodzimierz Pawlak (1957)
Ikona industrialna 7, 2014

olej, płótno / 80 x 60 cm
opisany na odwrocie: WŁODZIMIERZ PAWLAK IKONA INDUSTRIALNA 7 80 X 60 2014

Estymacja:
25 000 - 35 000 zł ●
5 761 - 8 065 EUR
6 362 - 8 906 USD

24 000 zł*
5 530 EUR
6 107 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 8 października 2019

8 października 2019 r. godz. 19.00

20 września - 8 października 2019 r.