80. Włodzimierz Pawlak - Notatka o sztuce 5/I, 2016

    - Ikona industrialna 7, 2014,

    - Chrystus za murem (z cyklu Krzyż), 1979,

Proweniencja

Warszawa, kolekcja prywatna zakup od artysty

Nr katalogowy: 80

Włodzimierz Pawlak (1957)
Notatka o sztuce 5/I, 2016

olej, płótno / 110 x 130 cm
opisany na odwrocie: WŁODZIMIERZ PAWLAK NOTATKA O SZTUCE 5/I/ 110 x 130 cm 2016

Estymacja:
30 000 - 40 000 zł ●
6 913 - 9 217 EUR
7 634 - 10 179 USD

35 000 zł
8 065 EUR
8 906 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 8 października 2019

8 października 2019 r. godz. 19.00

20 września - 8 października 2019 r.