82. Edward Dwurnik - Praga-ratusz, 2008

    - Chrystus za murem (z cyklu Krzyż), 1979,

    - Kompozycja nr 189, 2003,

Proweniencja

Warszawa, kolekcja prywatna zakup od artysty

Nr katalogowy: 82

Edward Dwurnik (1943)
Praga-ratusz, 2008

olej, płótno / 150 x 110 cm
sygn. p.d.: 2008 E.DWURNIK oraz opisany na odwrocie: 2008/ E. DWURNIK/ „PRAGA-RATUSZ/ (STARÓWKA)/ NR: IX-1410-3949 datowany na blejtramie: 18.06-1.07.2008 opisany na odwrocie: 2008/ E. DWURNIK/ „PRAGA-RATUSZ/ (STARÓWKA)/ NR: IX-1410-3949 datowany na blejtramie: 18.06-1.07.2008

Estymacja:
60 000 - 80 000 zł ●
13 825 - 18 434 EUR
15 268 - 20 357 USD

65 000 zł
14 977 EUR
16 540 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 8 października 2019

8 października 2019 r. godz. 19.00

20 września - 8 października 2019 r.