83. Edward Dwurnik - Kompozycja nr 189, 2003

    - Praga-ratusz, 2008,

    Andrzej Nowacki
    - 16.02.10, 2010,

Proweniencja

Nr katalogowy: 83

Edward Dwurnik (1943)
Kompozycja nr 189, 2003

olej, płótno / 150,5 x 210,5 cm
sygn. na odwrocie: E.DWURNIK 2003 OBRAZ NR 189 XXV-189-3070, opisany na blejtramie: 20 XI-29 XII 03 XXL-189-3070, przekreślony napis: KOBIETY MOJEGO ŻYCIA XXII WYLICZANKA 19 2504, na odwrocie częściowo uszkodzona nalepka Miejskiej Galerii Sztuki w Łodzi

Estymacja:
40 000 - 50 000 zł ●
9 217 - 11 521 EUR
10 179 - 12 723 USD

55 000 zł
12 673 EUR
13 995 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 8 października 2019

8 października 2019 r. godz. 19.00

20 września - 8 października 2019 r.