15. Erno Erb - Targ na przedmieściach Lwowa

    Zygmunt Rozwadowski
    - Wóz konny, 1923,

    Aleksander Augustynowicz
    - Pejzaż zimowy przed kościołem,

Nr katalogowy: 15

Erno Erb (1890 - 1943)
Targ na przedmieściach Lwowa

olej, płótno / 50 x 60 cm
sygn. l. d.: E Erb

Estymacja:
7 000 - 10 000 zł
1 632 - 2 332 EUR
1 809 - 2 584 USD