20. Tadeusz Styka - Portret blondynki

    KAZIMIERZ WŁADYSŁAW WASILKOWSKI
    - Dziewczyna z kotem,

    Stanisław Ejsmond
    - Białe róże,

Proweniencja

Agra Art, aukcja 06.12.1998, poz. 434.

Nr katalogowy: 20

Tadeusz Styka (1889 - 1954)
Portret blondynki

olej, deska / 61 x 48 cm
sygn. l.d.: TADE. STYKA, na odwrocie nalepka z nr 505

Estymacja:
25 000 - 35 000 zł
5 828 - 8 159 EUR
6 460 - 9 044 USD