34. Olga Boznańska - Portret mężczyzny z binoklem, ok 1905

    Olga Boznańska
    - Kobieta w białej bluzce, 1902,

    Mojżesz Kisling
    - Mimozy, 1943,

Proweniencja

Nr katalogowy: 34

Olga Boznańska (1865 - 1940)
Portret mężczyzny z binoklem, ok 1905

olej, tektura / 82 x 65 cm
sygn.p.g.: Olga Boznańska

Estymacja:
400 000 - 600 000 zł
93 241 - 139 861 EUR
103 360 - 155 039 USD