50. Zbigniew Makowski - Krajobrazy, 1966

    Jonasz Stern
    - Kompozycja, lata 70. XX w.,

    Henryk Stażewski
    - Relief nr 9, 1972,

Nr katalogowy: 50

Zbigniew Makowski (1930)
Krajobrazy, 1966

technika mieszana, papier / 49,5 x 60,5 cm
sygn. p.d.: Zbigniew Makowski X.1966 Warszawa

Estymacja:
15 000 - 18 000 zł ●
3 497 - 4 196 EUR
3 876 - 4 652 USD