17. Roman Artymowski - Pejzaż CXXXV, 1987

    Henryk Stażewski
    - Tryptyk geometryczny, 1984,

    Ryszard Winiarski
    - Chance in game 5x5 for 3, 1999,

Nr katalogowy: 17

Roman Artymowski (1919 - 1993)
Pejzaż CXXXV, 1987

akryl, płótno / 46 x 33 cm
sygn. na odwrocie: ROMAN ARTYMOWSKI PEJZAŻ CXXXV, 1987 AKRYL 46 X 33

Cena wywoławcza:
2 800 zł
655 EUR
737 USD

Estymacja:
4 000 - 6 000 zł
935 - 1 402 EUR
1 053 - 1 579 USD

3 800 zł
888 EUR
1 000 USD

Małe formy - Aukcja Online

Początek: 18 października godz. 18.00
Koniec: 27 października godz. 12.00