19. Jerzy Nowosielski - Mała pływaczka, 1997

    Jan Dobkowski
    - Bez tytułu, 2003,

    - Akt z miastem, 1999,

Proweniencja

Gdańsk, kolekcja prywatna Kraków, Galeria Artemis

Nr katalogowy: 19

Mała pływaczka, 1997

serigrafia barwna / 69x 49 w świetle oprawy
sygn.ołówkiem p.d.: Jerzy Nowosielski 1997r l.d.: 24/66 (Do pracy dołączony certyfikat autentyczności podpisany przez Janine Górkę- Czarnecką 23 czerwca 2010 roku)

Cena wywoławcza:
6 000 zł
1 402 EUR
1 555 USD

Małe formy - Aukcja Online

Początek: 4 grudnia godz. 11.00
Koniec: 12 grudnia godz. 12.00