1. Erna Rosenstein - Kompozycja

    Tadeusz Kantor
    - Charleville, 1988,

Nr katalogowy: 1

Erna Rosenstein (1913 - 2004)
Kompozycja

ołówek, akwarela, papier / 27 x 20 cm
sygn. p.d.: ER

Cena wywoławcza:
1 500 zł
351 EUR
389 USD

Małe formy - Aukcja Online

Początek: 4 grudnia godz. 11.00
Koniec: 12 grudnia godz. 12.00