1. Erna Rosenstein - Kompozycja
Następny
Tadeusz Kantor
- Charleville, 1988,
Nr katalogowy: 1
Erna Rosenstein (1913 - 2004)
Kompozycja
ołówek, akwarela, papier / 27 x 20 cm
sygn. p.d.: ER
- Cena wywoławcza:
1 500 zł
351 EUR
389 USD
Małe formy - Aukcja Online
Początek: 4 grudnia godz. 11.00
Koniec: 12 grudnia godz. 12.00