4. Emmanuel Mané-Katz - Bukiet kwiatów

    Fryderyk Hayder
    - Portret kobiety, 1968,

    Tymon Niesiołowski
    - Kwiaty w wazonie,

Proweniencja

Nr katalogowy: 4

Emmanuel Mané-Katz
Bukiet kwiatów

olej, deska / 39 x 28 cm
sygn.p.d.: Mane Katz

Cena wywoławcza:
8 000 zł
1 857 EUR
2 095 USD

Estymacja:
10 000 - 12 000 zł ●
2 321 - 2 785 EUR
2 618 - 3 142 USD

8 000 zł
1 857 EUR
2 095 USD

Old Masters - review z oferty galerii

4 lutego 2020 r. godz. 19.00

22 stycznia - 4 lutyego 2020 r.