10. Sylweriusz Saski - Scena w karczmie

    Henryk Rauchinger
    - Zaloty,

    Hugo Ungewitter
    - Spotkanie w stepie,

Proweniencja

Kolekcja prywatna, Polska

Nr katalogowy: 10

Sylweriusz Saski
Scena w karczmie

olej, płótno / 78 x 60 cm
sygn.p.d.: Stanisław Saski

Cena wywoławcza:
9 000 zł
2 089 EUR
2 357 USD

Estymacja:
12 000 - 15 000 zł ●
2 785 - 3 481 EUR
3 142 - 3 927 USD

10 000 zł*
2 321 EUR
2 618 USD

Old Masters - review z oferty galerii

4 lutego 2020 r. godz. 19.00

22 stycznia - 4 lutyego 2020 r.