11. Hugo Ungewitter - Spotkanie w stepie

    Sylweriusz Saski
    - Scena w karczmie,

    Tadeusz Stefan Kopczyński
    - Dzwonnica, 1934,

Proweniencja

Nr katalogowy: 11

Hugo Ungewitter (1869 ok. 1944)
Spotkanie w stepie

olej, płóno / 76 x 125.5 cm
sygn.p.d. HUGO UNGEWITTER

Cena wywoławcza:
19 000 zł
4 409 EUR
4 974 USD

Estymacja:
25 000 - 28 000 zł ●
5 801 - 6 497 EUR
6 545 - 7 330 USD

22 000 zł
5 105 EUR
5 760 USD

Old Masters - review z oferty galerii

4 lutego 2020 r. godz. 19.00

22 stycznia - 4 lutyego 2020 r.